Kuchynská linka REA ALFA ZZ 3 180 cm

Popis produktu

Parametre produktu

Produkt nemá žiadne parametre.

Parametre produktu

Produkt nemá žiadne parametre.

Popis produktu

Kuchynská linka 180 cm wenge REA ALFA ZZ 3

Málá kuchynská linka do modernej kuchyne vo wenge

Kvalitná malá kuchynská linka REA ALFA ZZ 3 je vhodná do menšej kuchyne. Kuchynská linka je zostavená za tým účelom, aby maximálne využila priestor v kuchyni. Kuchynské skrinky pre kuchynskú linku by sme mohli rozdeliť na dve základné typy skriniek: spodné kuchynské skrinky a horné kuchynské skrinky. Správnou kombináciou týchto typov skriniek si dokážete vytvoriť kuchyňu na mieru. Základnú kombináciu horných a spodných skriniek sme urobili za Vás, už ich stačí vhodne zapracovať do kuchynského interiéru a máte kuchyňu presne podľa Vašich predstáv.

Spodné kuchynské skrinky sú v prednej časti na elegantných kovových nožičkách a v zadnej časti na čiernych nožičkách s možnosťou prispôsobenia podlahe. Kuchynská skrinka je vyrobená z laminovanej drevotrieskovej dosky (nie papiera). Spodné skrinky sú uzatvárateľné praktickými dvierkami so širokými kovovými úchytkami vo vrchnej časti dvierok, resp. v strede šuflíkov pri skrinkách so zásuvkami.

Horné skrinky sú rovnako riešené prakticky s výklopným otváraním dvierok do strán. V spodnej časti dvierok horných skriniek sú umiestnené rovnako ako na spodných široké kovové úchytky. Súčasťou kuchynskej linky je aj strieborná pracovná doska (dĺžka: 60+40 cm, hrúbka 28 mm).

Pre všetky otváravé skrine, skrinky je použité kovanie s integrovaným tlmením a pre všetky zásuvky je použitý guličkový plnovýsuv.

Odporúčame dokúpiť celoplošný drez 80 x 60 cm, ktorý sa osádza priamo do kuchynskej skrinky, nie do pracovnej dosky.

Rozmery kuchynskej linky REA ALFA ZZ 3: šírka: 180 cm, hĺbka spodných skriniek: 47 cm, hĺbka horných skriniek: 30 cm, výška spodných skriniek s nožičkami: 81,6 cm, výška horných skriniek: 57 cm. Výška spodných nožičiek je 10 cm (+3 cm korekcia). Hrúbka dosiek skriniek je 16 mm. ABS hrany dvierok skriniek majú 2 mm, korpusy skriniek majú ABS 0,5 mm. Kuchynská skrinka je dodávaná v demonte, bez zabudovaných spotrebičov, batérie, drezu a doplnkov. Kuchynská linka REA ALFA je slovenský nábytok vyrábaný spoločnosťou DREVONA.

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.