Kuchynská linka KENYA 240

99 kg
Materiál
LTD

• cenovo dostupná, veľké horné skrinky, spokojnosť
    • chýba polica do skrinky pod drezom a tiež zadná stena - je tam len taká úzka sololitová doska, široká cca 15cm. Trochu ostré hrany na dvierkach
  • , zakúpené v Najlacnejší nábytok

pekná linka dobrá cena som spokojná,hladala som peknú kvalitnú a lacnú linku do penzionu,pochodila som obchody ale nič ma neoslovilo až nakoniec toto prevedenie a cena mi uplne vyhovujú

biele
99 kg
Materiál
LTD

Moderná a lacná kuchyne. Táto kuchyňa je navrhnutá tak, že skrinky sa dajú poskladať v ľubovoľnom poradí. To vám umožní si zostaviť kuchyňu podľa svojich predstáv. Korpus aj sokel sú bielej farby, dvierka sú vo farbe jwenge arusha 3D v kombinácii s alpskou bielou. Kuchyňa je vyrobená z kvalitného lamina. Pracovná doska, spotrebiče, drez a digestor v cene nie sú. Zostava sa skladá zo spodných skriniek - výška 82 cm, hĺbka 54 cm, šírka : - 80 cm skrinka pod drez - 40 cm skrinka so 4 zásuvkami - 60 cm skrinka jednodverová a vrchných skriniek - výška 72 cm, hĺbka 32 cm, šírka : - 40 cm skrinka jednodverová - 60 cm skrinka jednodverová - 80 cm vitrína - 60 cm výklopná skrinka nad digestor Vitrína obsahuje mliečne sklo. Táto zostava sa predáva len ako celok, dokúpiť jednotlivé skrinky nie je možné. Dodávame v demontovanom stave.

• cenovo dostupná, veľké horné skrinky, spokojnosť